امروزه هکرها به عنوان بزرگترین مجرمان دنیای اینترنت شناخته می‌شوند که با سرقت بردن اطلاعات و سوء استفاده ازاطلاعات شخصی، کاربران شبکه مجازی و سازمان‌ها را مورد هدف حملات و نفوذ خود قرار می‌دهند. ما با مشاور هک خدمت شما راه حل‌هایی جهت شناخت هکرها  ارائه می‌دهیم.

چرا برای هکرها جذابیم؟

هکرهای مخرب همیشه به دنبال راه‌هایی برای هدف قرار دادن اطلاعات شخصی، مشاغل، سازمان‌های دولتی، افراد و ….. هستند. هکرها از انواع روش‌ها برای به سرقت بردن داده‌های شما استفاده می‌کنند تا در زمینه‌های مختلف اطلاعات را به سود خود استفاده کنند. اما به طور طبیعی، آنها همیشه کانالی انتخاب می‌کنند که بتوانند بیشترین آسیب را با کمترین تلاش به شما ‌وارد کنند.

مشاوره هک

هکرها چگونه می‌توانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند؟

هر فردی که از اینترنت استفاده می‌کند، احتمال دارد توسط شکارچیان اینترنت مورد تهدید و حمله قرار بگیرد. این نوع هکرها معمولا از کلاهبرداری‌های فیشینگ، تبلیغات وسوسه انگیز، ایمیل‌های ناشناس و هزاران روش که کاربر را علاقمند به همکاری با آن‌ها می‌کند استفاده می‌نمایند. پس از کلیک کردن و همکاری با آن‌ها ناخواسته، بدافزارهای خطرناکی بر روی سیستم شما نصب می شود که اطلاعات و امنیت را به خطر می‌اندازند.

مشاوره هک

کارهایی که یک هکر میتواند با اطلاعات شما انجام دهد:

با بدافزاری که هکر بر روی سیستم شما نصب کرده است، می‌تواند بدون خبر داشتن شما اطلاعات شخصی و مالی که ناخواسته آن ها را فاش کرده اید به صورت زیر استفاده کند:

 1. استفاده از نام کاربری و رمز شما در شبکه های اجتماعی.
 2. استفاده از نام و اعتبار شما در مقابل دیگر مخاطبانتان.
 3. خرید و پرداخت وجه آن، از سوی شما.
 4. به سرقت بردن پول های شما از حساب بانکی.
 5. فروش اطلاعات شما به دیگران.
 6. دسترسی به تمام دیتاهای شما.

نکاتی برای محافظت از خود در برابر هکران:

 1. صحت حساب‌های شخصی که با آن‌ها در ارتباط هستید را بررسی کنید.
 2. اطلاعاتی که از خود در صفحه‌ها ارسال می‌کنید را کاملا محدود و کمتر کنید.
 3. اطلاعات مالی و شخصی خود و دیگران را از مکالمات آنلاین دور نگهدارید.
 4. هر لینک یا صفحه‌های مشکوک و غیرقابل شناسایی را باز نکنید.
 5. از رمز عبور پیچیده و متفاوت استفاده کنید.
 6. از نرم افزارهای آنتی ویروس استفاده کنید.
 7. سیستم عامل خود را همیشه بروزرسانی کنید.
مشاوره هک

اهداف هک کردن شرکت و سازمان ها:

هکرها می‌توانند اهداف مختلفی جهت هک کردن سیستم‌های یک سازمان را داشته باشند. از جمله این اهداف می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره کنیم:

 1. هک برای بدست آوردن پول.
 2. هک برای افشای حقیقت و اسناد محرمانه.
 3. هک برای سرقت و شنود اطلاعات.
 4. هک برای مختل‌کردن سیستم و خدمات.

انواع مختلف هکران:

 1. کلاه سفید: کارشناسان و متخصصان امنیت سایبری هستند،که میزان آسیب پذیری و مشکلات امنیتی را پیدا می‌کنند.
 2. کلاه سیاه: همان هکرهای مخرب هستند که قصد سرقت اطلاعات و تخریب سیستم شما را دارند.
 3. کلاه خاکستری: این نوع هکران بین دسته کلاه سفید و کلاه سیاه قرار گرفته‌اند. نه می‌شود گفت که چهره منفی دارند و یا چهره مثبت.
 4. کلاه قرمز: بیشتر شبیه کلاه سفیدان هستند و هدفشان مشاور هک به سازمان‌ها و اشخاص سرشناس جهت جلوگیری و محافظت از هک شدن آن‌ها در مقابل کلاه سیاهان است.
مشاوره هک

ساختن رمز عبور قوی جهت هک نشدن:

اکنون که انواع هکرها و روش‌هایی که به اطلاعات شما دسترسی پیدا می کنند را شناخته اید، محافظت از خود در برابر این شکارچیان اینترنتی برای شما کمی آسان‌تر شده است. ابتدایی و بهترین راه حل اولیه انتخاب یک رمز عبور مناسب می‌باشد. بیشتر افراد از یک رمز عبور مشخص و نسبتا آسان که در یادشان بماند برای تمامی شبکه های اجتماعی، سایت‌ها و نرم افزارهایی که از آن‌ها استفاده می‌کنند به کار می‌برند. ما در مشاور هک به شما کمک می‌کنیم که چگونه و چطور برای هر یک از حساب‌ها رمز منحصر به فرد درست کنید.

در آخر:

در ژیپان با مشاور هک از یک طرز تفکر واقع گرایانه برخوردار می‌شوید. احتمال دارد شماهم روزی مورد حملات هکران قرار بگیرید؛ در این مورد ما به شما توصیه می‌کنیم که پیشگیری بهترین راه حل است؛ در این صورت با رعایت موارد ذکر شده دیگر هیچ خطری شما را تهدید نمی‌کند.

مشاوره هک