درباره‌ی ما

ژیپان با سال ها فعالیت در حوزهای مختلف IT به بومی سازی محصولات گوناگونی در نظر دارد به استفاده از این تجارب بدست آمده در پروژهای ملی ، با ارائه راهکاری علمی و عملی در حوزه امنیت به صاحبان کسبو کار ارائه نماییم. تیم ژیبان با هدف ارائه خدمات خدمات نوین و به روز در کنار صاحبان کسب و کار خواهد بود. امنیت شبکه به‌طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران به کار می‌رود. برای تأمین امنیت بر روی یک شبکه، یکی از بحرانی‌ترین و خطیرترین مراحل، تأمین امنیت دسترسی و کنترل تجهیزات شبکه است. تجهیزاتی همچون مسیریاب، سوئیچ یا دیوارهای آتش. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده‌است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها بهره می‌برد.
.

تیم متخصص

ژیپان مفتخر است به همکاری با تیم متخصص و به روز که امکان ارائه راهکارهایی بر اساس نیاز هر مشتری را فراهم میکند.

دانش امنیت

ژیبان به نگاهی کاملا علمی به انیت در محیط دیجیتال نگاه میکندد و تمام راهکارهای خود را بر اساس اخرین متدد ارائه شده در شبکه جهانی ارائه میکندد.

پشتیبانی

با استفاده استاندادهای بین اللملی تیم پشتیبانی ؤیبان در هر لحظه کنار شما خواهد بود در تمام مراحل انجام پروژها ما کنار صاحبان کسب و کار خواهیم بود.
.

استانددارد ها

در ژیبان تمام مراحل طراحی،اجرا و پشتیبانی بر اسا استاندادهای بین اللملی خواهد بود.

رویکرد ما

دیدگاه ما به آینده‌ی امنیت و حفاظت چگونه می‌باشد؟

کندوهای عسل که اساساً منابع فریبنده قابل دسترس در شبکه هستند، می‌توانند به منظور نظارت و ابزارهای هشدار زود هنگام در شبکه مستقر شوند تا نشان دهند که چه وقت یک کندوی عسل به‌طور معمول قابل دستیابی نمی‌باشد. تکنیک‌هایی که مهاجمان در تلاش برای دستیابی به این منابع فریبنده به کار می‌بندند، در طول حمله و پس از آن مورد مطالعه قرار می‌گیرند.

تا نگاهی بر تکنیک‌های بهره‌برداری جدید وجود داشته باشد، چنین تجزیه و تحلیل‌هایی می‌تواند به منظور تأمین امنیت بیشتر یک شبکه واقعی توسط روش کندوی عسل، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تماس باما

09125473709

تهران، شهرک غرب، میدان بعثت، کوچه 56 - پلاک 13

شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح – 6 عصر

پنجشنبه : 8 صبح – 14 ظهر

شروع کنید

امنیت شبکه شامل مقررات و سیاست‌های گرفته شده توسط مدیریت شبکه است.