استفاده از ISMS نیاز تمام کسب و کارها میباشد.

استاندارد ISMS به مدیران شبکه و مدیران کسب و کار یک وضعیت روشن از نقاط قوت و ضعف امنیتی مجموعه ارائه میکند. گروه ژیپان با همکاری شرکت های بین المللی حوزه ISO و متخصصان با تجربه آماده خدمت رسانی به شما صاحب کسب و کار میباشد.

حسابرسی‌های امنیتی

تمام تعاریف و دسترسی ها در سازمان باید در بازه های مختلف زمانی بررسی و بروز رسانی گردد.

پیش‌گیری از آسیب‌پذیری

با اطلاعات استخراج شده در آنالیز های امنیتی و رفع مشکلات از آسیب پذیری سازمان جلوگیری بعمل می آید.

آنالیز‌های امنیتی

بر اساس اطلاعات استخراج شده در استاندارد ISMS میزان نفوذ پذیری در سازمان مشخص میشود.

درباره ما

چرخه حیات امنیت

یکی از مهمترین نکات که صاحبان کسب و کار باید به آن دقت کنند چرخه حیات در ساختار امنیتی سازمان میباشد. این چرخه امنیتی بصورت کامل و در زمان های مختلف در حال اجرا می باشد. این بدین معنی است که پروسه امن سازی یک پروسه همیشگی و زنده میباشد.

امنیت شبکه

امنیت شبکه از تصدیق هویت کاربر و تا دسترسی به منابع و اطلاعات سازمان گسترش پیدا میکند. بدیهی است که این گسترش و دسترسی ها باید به صورت متناوب بررسی و به روز گردد.

ویژگی‌ها

پیشنهاد ما چیست؟

با استفاده از استاندادها و کارشناسان خبره حوزه امنیت اول با آنالیزهای کامل وضعیت موجود سازمان خود را مشخص و بر اساس دارایی های خود اقدام تدوین طرح و سیاست های سازمانی خود را طراحی و اجرا کنید.

آنالیز‌های امنیتی

سازمان ها اطلاعات کمی از وضعیت امنیتی شبکه، فرآیندها، نقاط ضعف و قوت خود و همچنین اخبار امنیتی را دارند. با استفاده از آنالیزهای مرتب و بر اساس سیاست های تعیین شده ،شناخت لازم و کافی در حوزه امنیتی سازمان به وجود خواهد آمد.

خدمات امنیتی

ژیپان با استفاده از سال ها فعالیت در این حوزه امنیت آمادگی ارائه خدمات کامل در حوزه طراحی ، اجرا، و پشتیانی سازمان ها را دارد. تمام خدمات بر اساس استانداردهای بین المللی ارائه میگردد.

راهکارهای امنیتی

ارائه راهکاری امنیتی نیاز به شناخت کامل دارایی ها و اهداف سازمان ها دارد تا بر اساس اطلاعات جمع آوری طرحی مختص آن سازمان طراحی و ارائه گردد.

رویکرد ما

دیدگاه ما به آینده‌ی امنیت چه می‌باشد

کندوهای عسل که اساساً منابع فریبنده قابل دسترس در شبکه هستند، می‌توانند به منظور نظارت و ابزارهای هشدار زود هنگام در شبکه مستقر شوند تا نشان دهند که چه وقت یک کندوی عسل به‌طور معمول قابل دستیابی نمی‌باشد. تکنیک‌هایی که مهاجمان در تلاش برای دستیابی به این منابع فریبنده به کار می‌بندند، در طول حمله و پس از آن مورد مطالعه قرار می‌گیرند.

تا نگاهی بر تکنیک‌های بهره‌برداری جدید وجود داشته باشد، چنین تجزیه و تحلیل‌هایی می‌تواند به منظور تأمین امنیت بیشتر یک شبکه واقعی توسط روش کندوی عسل، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انواع فایروال‌های موجود

با توجه به نیاز سازمان مدل و امکانات فایروال تعریف و نسبت به تامین آن اقدام میشود، با توجه به آنالیزهای انجام شده مشخص میشود دارایی که باید مورد حفاظت قرار بگیرد چیست و بر اساس آن فایروال انتخاب میگردد.

نحوه‌ی مدیریت امنیت

مدیریت امنیت برای شبکه‌ها، برای انواع شرایط متفاوت است. یک خانه کوچک یا یک دفتر تنها به یک امنیت ابتدایی نیاز دارد؛ در حالی که کسب و کارهای بزرگ نیازمند محافظت در سطح بالاست.

تماس باما

09125473709

تهران، شهرک غرب، میدان بعثت، کوچه 56 - پلاک 13

شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح – 6 عصر

پنجشنبه : 8 صبح – 14 ظهر

شروع کنید

امنیت شبکه شامل مقررات و سیاست‌های گرفته شده توسط مدیریت شبکه است.