طرح جامع امنيت

با ارائه طرح جامع امنیتی تمام فضای کاری سازمان از جمله معماری شبکه، ارتباطات داخلی و خارجی و دسترسی ها به صورت کامل طراحی و پیاده میگردد.

مدیریت دارایی

در ارائه خدمات امنیتی دارایی سازمان بسیار تعیین کننده و مهم میباشد. یعنی تمام طراحی بر اساس دارایی و روشهای محافظت از آن تعیین میگردد.

امنیت سیستمی

با طراحی سیستماتیک امنیتی سازمان و ایجاد یکپارچگی در نرم افزارهای سازمان میتوان به بالاترین سطوح امنیتی دسترسی پیدا کرد.

تعریف حوزه امنیت

در سازمان های بزرگ تعیین حوزه مورد نظر برای ارائه سیاست های امنیتی بسیار مهم و حیاتی می باشد. یعنی برای هر حوزه فراخور ماموریت مربوطه سیاستهای متفاوتی تعیین میگردد.

منابع انسانی

یکی از پر مخاطره ترین حوزه های امنیت مدیریت منابع انسانی می باشد،پالایش و رفتار کارکنان بسیار مهم و تعیین کننده می باشد.

شناسایی باگ‌ها

با استفاده از اطلاعات به دست آمده از تحلیل باگ ها و همچنین رفع مشکلات به وجود آمده میتوان به بهترین شکل ممکنه سطح امنیتی سازمان را بالا برد.

ارتباطات

بر اساس نیاز سازمان باید ارتباطات گوناگون درون سازمانی و بیرون سازمانی نیاز دارد. باید برای تمام آیتم ارتباطات سیاست ها و محدودیتهای لازم را طراحی و پیاده سازی نمود.

ابزارهای کنترلی

با استفاده از ابزارهای پالایش بسته ای شبکه میتوان در سریع ترین زمان ممکن نسبت به حملات واکنش نشان داد.

حریم خصوصی کاربر

در طراحی سیاست امنیتی سازمان باید راحتی و کاربردی بودن آن را در نظر گرفت سطوح امنیتی نباید باعث بروز مشکل در فرایندهای کسب و کار گردد.

ابتکار و خلاقیت در امنیت سازمان

ما در انواع مختلفی از مشاغل و صنایع فعالیت می‌کنیم

در فضای کسب و کار کنونی که تمام مشاغل برای فرایند های کسب و کار خود به استفاده از زیر ساخت های IT نیاز دارند،ایجاد محیط امن برای استفاده از IT هر روز بیشتر حس میگردد.در کسب و کارهای کنونی به هیچ وجه نمیتوان به فکر استفاده نکردن از زیر ساخت IT افتاد، این یعنی تمام مشاغل به خدمات امنیتی نیاز خواهند داشت.

استانداردها

تامین تجهیزات

مشاوره

نرم افزار

تماس باما

09125473709

تهران، شهرک غرب، میدان بعثت، کوچه 56 - پلاک 13

شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح – 6 عصر

پنجشنبه : 8 صبح – 14 ظهر

شروع کنید

امنیت شبکه شامل مقررات و سیاست‌های گرفته شده توسط مدیریت شبکه است.